Ürünler

  Kritelere uygun 381 ürün bulundu.

  Neden fiyatimBu?
  Senin istediğin ürün için aynı anda birçok bayi fiyatimBu.com platformunda rekabet ortamına girecek ve daha uygun fiyatı sunmak için yarışacaklar. Tek başına ulaşamayacağın sayıdaki bayiye aynı anda ulaşmış olacaksın.

  Neden fiyatları görmüyorum ?
  Maksimum 48 saat içinde sana gelen tüm fiyat tekliflerini toplu olarak göreceksin.

  Televizyon ve Ses Sitemleri


  Plazma, LCD Tv, Led televizyon derken şimdi de hayatımıza 4K ,UHD, Full HD ve Smart uzaktan kontrol edilebilir akıllı en iyi televizyonlar girdi. Bu yeni televizyonlar ile internete girebilir, normalde cep telefonu ve bilgisayarlarınızdan kullandığınız uygulamaları da yine televizyonunuzda kullanabilirsiniz. LG ve Samsung televizyon pazarına şuan en çok hakim olan iki marka. Vestel, Arçelik, Philips, Sony, Sunny, Telefunken, Grundig markaları da yeni teknolojiye ayak uyduracak güzel modeller üretmeye başladı.


  Ev sinema sistemi ve soundbar kullanımı evde sinema keyfi ile daha çok yaygınlaşmaya başladı. Günümüzde LG, Philips, Harman Kardon ,JBL, Premier, Bose, Creative, Kawai, Kamasonic, Goldmaster gibi markalar ses sistemleri üretmektedirler. Bluetooth hoparlörler ve elde taşınabilir soundbarları hemen hemen herkes kullanır oldu. Ses sistemlerini seçerken watt gücü ve ses kalitesi dikkat edilmesi gereken hususlardır.

  En İyi Televizyon

  Ev sinema sistemi

  Lcd Tv Kampanya

  LG, Samsung, Sony, 4K, Full HD