Samsung 40H6290 3D SMART FULL HD Televizyon


Toptan Samsung 40H6290 3D SMART FULL HD Televizyon fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

SMART TV KEYFİ ŞİMDİ DAHA KOLAY VE DAHA HIZLI

 

Smart TV keyfi şimdi daha kolay ve daha hızlı

Smart Hub özelliğini kullanarak Samsung Smart TV'niz ile çok sayıda uygulama, video klip, TV programını ve sosyal medyayı keşfedin. Geliştirilmiş Motion Control özelliği parmak hareketlerini bile tanıdığından, kanal ya da ses düzeyi seçmek, uygulamalar yüklemek, web sayfalarını kaydırmak ve Smart Hub'da gezinmek için tek bir parmak yeterlidir.

* Hareketle Kontrol televizyon kamerası gerektirir (ayrı satılır) 
* Hareketle kontrol performansı, televizyonun bulunduğu ortamdaki parlaklık düzeyine bağlı olarak değişir.
* Smart Hub ile sunulan içerik ürün kategorileri, modeller ve ülkelere göre farklılık gösterebilir. Daha fazla ayrıntı için Smarthub sayfasına bakın.

 

 

YENİ FULL HD GERÇEKLİĞİNİ KEŞFEDİN

 

Yeni Full HD gerçekliğini keşfedin

Ev eğlenceniz için hiç olmadığı kadar ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın. Standart HD televizyonların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Samsung FHD televizyonunuz, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.

 

 

CLEAR MOTİON RATE ÖZELLİĞİ HAREKET BULANIKLIĞINI EN AZA İNDİRGER

 

Clear Motion Rate özelliği hareket bulanıklığını en aza indirger

Samsung’un gelişmiş Clear Motion Rate (CMR) teknolojisi sayesinde en hızlı sahneler bile net seyredilir. Daha yüksek CMR, daha net izleme ve daha az hareket bulanıklığı anlamına geldiğinden, hareketli filmler, spor karşılaşmaları ve diğer eğlence programlarının keyfini en iyi şekilde çıkarmanız mümkün olur. Bu teknoloji, geliştirilmiş panel yenileme hızı, görüntü işlemcisi hızı ve arka ışık teknolojisi sayesinde mümkündür. Bu, belirgin biçimde daha iyi bir görüntü anlamına gelir.

 

 

GÜNCELLENEN SMART VİEW ÖZELLİĞİ TELEVİZYON, AYGIT VE İÇERİĞİNİZİ BİRBİRİNE BAĞLAR

 

Güncellenen Smart View özelliği televizyon, aygıt ve içeriğinizi birbirine bağlar

Samsung’un en son Smart View 2.0 uygulaması, tüm içeriğinizin keyfini dilediğiniz gibi çıkarmanızı kolaylaştırır. Ev ağınızı kullanarak, canlı televizyon yayını içeriğini akıllı telefonunuz ya da tabletinize yönlendirebilir ve mobil aygıtlarınızı televizyon uzaktan kumandası olarak kullanabilirsiniz. Smart Hub'ın Multimedya Paneli aracılığıyla akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınızdan Smart TV'deki içeriklerinize de erişebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanımı kolay olduğundan, tüm yapmanız gereken tadını çıkarmak.

* Kurulum, televizyonunuzla mobil aygıtınızın aynı ağda (Erişim Noktası) olmasını gerektirir
* Desteklenen özellik, işletim sistemine ve cihazlara göre değişiklik gösterebilir

 

 

MOBİL İÇERİĞİNİZİ GENİŞ TELEVİZYON EKRANINDA HIZLI VE KOLAY BİÇİMDE GÖRÜN

 

Mobil içeriğinizi geniş televizyon ekranında hızlı ve kolay biçimde görün

Yeni Samsung Smart TV ile, mobil aygıtlarınızdaki içeriğin keyfini hızlı ve kolay biçimde daha büyük bir ekranda çıkarabilirsiniz. Samsung’un geliştirilmiş ekran yansıtma teknolojisi, televizyon kaynağını değiştirmeye gerek kalmadan işlemi basitleştirir. Mobil aygıtınızda bildirim panelini açıp, Akıllı Yansıtma simgesini ve televizyonu seçmeniz yeterli. Uygulamaların, oyunların ve daha fazlasının keyfini tam boyut televizyonda çıkarmak için tüm yapmanız gereken budur.

* Ekran Yansıtma özelliği Suriye'de kullanılamaz

 

 

DAHA HIZLI PERFORMANS İÇİN DÖRT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ

 

Daha hızlı performans için Dört Çekirdekli işlemci

Güçlü Dört Çekirdekli işlemciyle, Samsung Smart TV'niz iyileştirilmiş performans sunar. Daha hızlı çoklu görev, daha hızlı içerik web gezintisi geçişinin yanı sıra daha sorunsuz etkileşim ile farkı hemen hissedeceksiniz. Bu ek güçle, eğlence deneyiminiz, daha az bekleme ve daha fazla izleme süresiyle çok daha keyifli hale gelecek.

 

 

OYUN KONSOLU KULLANMADAN TELEVİZYONUNUZDA OYUNLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

 

Oyun konsolu kullanmadan televizyonunuzda oyunların keyfini çıkarın

Harika oyunların keyfini çıkarmak için artık bir oyun konsoluna ihtiyacınız yok. En son harika oyunları doğrudan Samsung Smart TV'de oynayabilirsiniz. Yarışma, sporlar, aksiyon ve aile oyunları dahil kategorilerle yeni Smart Hub Oyun Panelini kullanarak oyun dünyasını keşfedin. Hatta dilerseniz Samsung Smart Control veya uyumlu bir mobil cihazı oyun kumandası olarak kullanabilirsiniz. Oyun Paneli ile tüm aile birlikte keyifli anlar yaşayın.

* Oyun paneli ABD, Kore, Avustralya, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya'da sunulmaktadır.

 

 

 

FUTBOL MODUYLA ÖNEMLİ BİR MAÇIN TÜM HEYECANI

 

Futbol Moduyla önemli bir maçın tüm heyecanı

Futbol Modu, sahanın yeşil çimlerini ve stadyumun tüm diğer renklerini net ve canlı biçimde ortaya çıkarır. Güçlü multi-surround ses efekti de tüm heyecanı duymanızı sağlar. Futbol Modunu açtığınızda, otomatik olarak televizyondaki tüm hareketi kaydetmeye başlayacaktır*. Kalabalığın neşesinin uğultusu gibi seste ya da maçın skorunda bir değişiklik olduğunda, daha sonra seyretmeniz için önemli anları otomatik olarak kaydedecektir. Evde en üst düzey futbol deneyimi için canlı ve kaydedilmiş maçları aynı anda oynatın.

 

 

DAHA İYİ GÖRÜNTÜLER İÇİN DAHA CANLI RENKLER

 

Daha iyi görüntüler için daha canlı renkler

Gelişmiş resim kalitesi geliştirme algoritması kullanan Samsung Wide Color Enhancer Plus, tüm görüntülerin kalitesini çarpıcı biçimde artırır ve saklı detayları ortaya çıkarır. Wide Color Enhancer Plus ile renkleri şimdi en doğal halleriyle görün.

 

 

USB’NİZDEN FİLM İZLEYİN

 

USB’nizden film izleyin

ConnectShare Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi televizyonunuza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 • Ekran TürüLed
 • Ekran Boyutu102 cm (40")
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • Kasa TipiSlim
 • RenkParlak Siyah
 • GarantiSamsung Türkiye
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080 px
 • Kontrast OranıMega Kontrast
 • HzCMR 200 Hz
 • 3DEvet/Var
 • DLNAEvet/Var
 • Dahili Uydu AlıcıEvet/Var
 • Giriş & Çıkış (Yan)AV, USB Movie
 • Giriş & Çıkış (Arka)CI+, Component, HDMI (4 adet), Kompozit, Kulaklık, Scart, Usb
 • Wi-FiDahili

Ekran boyutu 40"
3D Tv Evet
Smart Evet
Ekran türü Full HD
Curved Hayır
Dahili uydu alıcı Evet