LG 42UB820V 42" 107 cm Ultra HD Smart Led Televizyon


Toptan LG 42UB820V 42" 107 cm Ultra HD Smart Led Televizyon fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

LG 42UB820V LED TELEVİZYON


42 inch ( 107 cm )

3840 x 2160 çözünürlük

Ultra HD 4K

Smart Tv

Dahili Uydu Alıcı

3x Hdmı, 3x Usb, Wifi

20W Hoparlör Gücü

Full HD TV'ler çözünürlük dört katı

DÖRT KAT DAHA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜHDTV FULL DAHA

Televizyon görüntüleri piksel oluşturulur ve Full HD için LG Ultra HD teknolojisi 8.3 milyon piksel, bir çözünürlük dört kat daha yüksektir (3840x2160p) elde edilir. Bu pikseller 4 kat daha küçük olan ve görüldüğü gibi açıkça detay doku tadını çıkarmak için mükemmel bir yer sunuyoruz. Yani bu TV'lerin çözünürlük Full HD TV dört kat daha yüksektir, 4K çözünürlük şaşırtıcı denir. Onun netlik bile kısa mesafelerde belirgindir. Bu televizyon geleceği ve size neredeyse dokunabilirsiniz görüntüler verir.

ULTRA HD 4K TV HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI EDININ

BIR DENEYIM DAHA HIZLI VE GÜÇLÜ

TV'de, işlemci televizyon görüntülerini oluşturmak için gerekli tüm hareketlerini koordine eder. Üçlü XD Engine Çokluçekirdek işlemci, 4K Ultra HD LG TV gerçeğe çok yakın ve çok keskin ve parlak görüntüler, hatta karanlık görüntüleri üretir, çünkü size en iyi görüntü kalitesi Ultra HD vererek performansı artırır.

Geleceğe hazır HEVC kodek

GELECEĞE HAZIR HEVC KODEK

LG ile 4K görüntüler USB portundan gelen görmek için ekstra harici cihazı satın gerekmez. 2014 yılından bu şekilde temin 4K TV'ler yeni HEVC codec için hazır LG Ultra HD, TV'nizde bir USB doğrudan 4K içeriğini göreceksiniz.

LG SMART TV 

LG Smart TV ile eğlence, akış uygulamaları ve deneyimleri sayesinde asla bitmeyecek. Siz talep üzerine tüm yaşam tarzı, interaktif oyunlar ve videolar için geniş bir içerik yelpazesi tadını çıkarabilirsiniz. Seni ve aileni eğlendirmek için tasarlanmıştır.

SMART TV HAKKINDA DAHA FAZLASINI KEŞFEDIN

AKILLI VE KOLAY KONTROL

Akıllı ve her zamankinden daha kolay komuta akıllı TV hak. 
Smart TV işlemek artık daha kolay, bu nedenle LG için özel gelişmiş bir uzaktan kumanda Magic Remote ile eşlik ediyor. 
'ses aracılığıyla TV'nize yönetmek mümkün olacak ve basit jestler, böylece WebOS tüm kullanıcılar için tasarlanmıştır ve tüm favori içeriği ile yiyebilirsiniz. 

HER ZAMANKINDEN DAHA DOSYALARI DAHA KOLAY PAYLAŞIN AKILLI SHARE ™ ILE

TV'niz PC, Tablet veya Smartphone hiç favori içeriğinizi paylaşmak için daha kolay gibi diğer cihazlara bağlanır. Kablosuz LG Smart Share ™ birçok seçenek mevcut fonksiyon birini seçerek ile büyük ekran TV'ye harici cihazlardan filmleri, fotoğrafları ve müzik çalmak ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz app LG Remote indirmek ve Smartphone (Android ve iOS) TV'nizi kontrol veya Smartphone veya Tablet doğrudan içeriğinizi izleyebilirsiniz.

MÜKEMMEL SES KALITESI VE IMAJINI

Sen güçlü bir ses sistemi ve 2.0 kanal ve 20 watt canlı keyfine varacaksınız. Akıllı ses modunun yanı sıra otomatik olarak gördüğün içerik için uygun ses ekolayzer seçecektir, müzik, film, spor ve oyunlar olsun. Bir ses modu seçmek gerek yok, TV sizin için yapacak.


Ekran boyutu 42"
3D Tv Hayır
Smart Evet
Ekran türü Ultra HD
Curved Hayır
Dahili uydu alıcı Hayır