Samsung 55HU8200 SMART CURVED UHD 3D Televizyon


Toptan Samsung 55HU8200 SMART CURVED UHD 3D Televizyon fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Duygularda kaybolun ve eylemin bir parçası olun

 

Samsung’un devrim niteliğindeki Kavisli UHD Televizyonu sizi içine alan yepyeni bir dünyaya götürür ve size eylemin tam ortasındaymış gibi hissettirir. UHD ekran oturma odanızda optimum izleme uzaklığı sağlamak için doğru açıda eğime sahiptir. Dahası hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlar. UHD ekranın sunabileceği en iyi UHD görüntü kalitesi, derinlik ve detayı görün.

 

  
  

Kavisli ekran derinlik hissini arttırır

 

Her zaman olduğundan daha gerçekçi bir görsel deneyim yaşamaya hazır olun. Curved UHD Televizyonunuz, Samsung’un Otomatik Derinlik İyileştirici teknolojisi ile ekranda farklı alanlara farklı kontrast düzeyleri uygular ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunar. İnanmak için gerçekten görmeniz gerekiyor.

 

  
  

Doğal hallerinde görüntülenen her renk, her gölge

 

Samsung Kavisli UHD TV, dünyanın renklerini PurColor ile en doğal hallerinde görüntüler. PurColor, geniş bir yelpazedeki renk ve tonları gerçek hayata olabilecek en yakın şekilde görüntüleyerek görsel zevkiniz için en saf renkleri ortaya çıkarır. Full HD TV'den 7 kat daha fazla renk ayarlama noktası ile UHD ekranda görüntülenmeye gerçekten layık daha doğru renkler elde edersiniz. Kavisli UHD TV eğlencenize yaklaşın ve doğanın sunduğu tüm renkleri gerçek anlamda süper hassas bir şekilde ve en ince detayları ile görün.

 

  
  

UHD upscaling tüm görsel deneyiminizin kalitesini arttırır

 

Samsung UHD Resim Motoru sayesinde, bir UHD kaynağından gelmese bile, UHD düzeyine yakın resim kalitesiyle çeşitli içerik türlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung’un yenilikçi işleme sistemi, yayınlanan televizyon programları ve filmlerin yanı sıra istek üzerine video gösterimlerini ve daha fazlasını iyileştirir. Bu, yalnızca UHD kaynaklarının canlı 4K çözünürlükte işlenmediği, düşük çözünürlüklü içeriğin neredeyse Son Derece Yüksek Çözünürlükteki bir netlik düzeyine dönüştürüldüğü anlamına da gelir.
  
  

UHD çözünürlüğe yönelen daha ayrıntılı bir resim

 

Samsung’un gelişmiş UHD dimming teknolojisi, UHD görüntünüze en uygun kontrast ve renk düzeyini sağlar. UHD'nin daha yüksek çözünürlüğü, resmin, son derece ayrıntılı görüntü için daha fazla işleme gerektirmesi anlamına da gelir. Bundan dolayı, siyah ve beyaz renkleri mümkün olan en uygun biçimde işlemek ve çok daha canlı renkler üretmek için Samsung UHD dimming teknolojisi geliştirilmiştir.
  
  

En karanlık sahnelerdeki inanılmaz parlaklığı görün

 

Peak Illuminator, ekranın parlak alanlardaki LED arka aydınlatmaları artırarak parlaklığı artırır. Böylece bir şehir manzarasını aydınlatan sokak lambaları gibi en karanlık alanlarda ortaya çıkan ışık, anı çok daha büyüleyici hale getirir.
  
  

Full HD çözünürlüğün 4 katı

 

Ultra HD izleme ekranda her ince detayı hiç olmadığı kadar net görebileceğiniz anlamına gelir. Samsung UHD televizyonunuz, gerçek hayattaki renklerle, Full HD'den dört kat daha yüksek bir çözünürlük sunar. Daha önce gördüklerinizden çok daha fazla netlik ve ayrıntı için en uygun hale getirilmiş resmin keyfini çıkarın.
  
  

Clear Motion Rate özelliği hareket bulanıklığını en aza indirger

 

Samsung’un gelişmiş Clear Motion Rate (CMR) teknolojisi sayesinde en hızlı sahneler bile net seyredilir. Daha yüksek CMR, daha net izleme ve daha az hareket bulanıklığı anlamına geldiğinden, hareketli filmler, spor karşılaşmaları ve diğer eğlence programlarının keyfini en iyi şekilde çıkarmanız mümkün olur. Bu teknoloji, geliştirilmiş panel yenileme hızı, görüntü işlemcisi hızı ve arka ışık teknolojisi sayesinde mümkündür. Bu, belirgin biçimde daha iyi bir görüntü anlamına gelir.

 

  
  

UHD deneyimini geliştiren hoş kavisli tasarım

 

Samsung’un Aero Curve Design özelliği sayesinde, eskisinden daha da fazla sizi sarmalayan ve eğlenceli bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Aero ayaklık resmi yükseltip akıyormuş gibi görünmesini sağlayarak eğlencenizi sahne seviyesine taşır. Tüm bunlara kavisli ekranı da eklediğinizde görüntüleme deneyiminiz yepyeni bir seviyeye ulaşır. Doğal malzemeler ve üstün ayrıntı düzeyi, sahip olmaktan gurur duyacağınız şık bir görünüm sunar ve düşük profilli dahili hoparlörler televizyonun kendisinden, güçlü UHD ekrana uygun şekilde, harika ses almanızı sağlar.
  
  

TV'nizi kontrol etmek için en gelişmiş yol

 

Samsung Kavisli UHD TV en son sesli komut tanıma sistemi ve sezgisel hareket algılama ile zahmetsizce sizi bir eğlence deneyiminin içine çeker. Hareketle Kontrol sayesinde hızlı gezinme için Samsung Akıllı Kontrol ile işaret ederek ekrandaki imleci kontrol edebilirsiniz. Ya da Smart Hub panelleri arasında gezinmek için uzaktan kumandanın dokunmatik yüzeyini ya da basit parmak hareketlerini* kullanın. Hatta sadece tek kelime değil daha da uzun komutlarla hava, spor ve stok bilgileri aramak için Sesli Etkileşimi* kullanabilirsiniz. 

* Hareketle kontrol performansı, televizyonun bulunduğu ortamdaki parlaklık düzeyine bağlı olarak değişir.
* Sesli Etkileşim tüm dil, lehçe ve bölgelerde kullanılamayabilir.
* Sesli Etkileşim performansı, dile, telaffuza, sese ve ortam gürültü düzeylerine bağlı olarak değişir.
* Hava durumu, spor karşılaşmaları ya da borsa bilgilerine yönelik Sesli Etkileşim destekli aramalar bazı bölgelerde kullanılamayabilir.
  
  

Geleceğe Hazır

 

Televizyon teknolojisi sürekli gelişiyor, Samsung UHD televizyon da... UHD Evolution Kit* sayesinde Samsung UHD televizyonunuz, yeni bir televizyon satın almanıza gerek bırakmayacak şekilde gelecekteki UHD standartlarıyla uyumlu olacak şekilde güncellenebilecektir. Geleceğe Hazır televizyonunuz ile ilerideki UHD standartlarına hazır olun*.

* UHD Evolution Kit ayrı olarak satılır.
* Bu özellik, geçerli UHD bağlanabilirliğini, yayın standartlarını ve Blu-ray standartlaştırma girişimlerini temel alır.
  
  

Güçlü Quad Core Plus dört çekirdekli işlemci ile daha iyi performans

 

Güçlü Quad Core Plus dört çekirdekli işlemci ile daha kusursuz bir Akıllı TV performansının keyfini çıkarın. Dört çekirdekli diğer işlemcilerden iki kat daha hızlı işlemci, web'de gezinme, içerikler arasında geçiş yapma ve daha fazlası için kusursuz ve hızlı gezinme ve çoklu görev desteği sunar.
  
  

Hızlı başlatma sayesinde eğlenceye daha hızlı başlayın

 

Eğlencenize her zamankinden daha hızlı başlayabilirsiniz. Anında Açılma özelliği, Samsung Smart TV'nin 2 saniyeden kısa sürede açılması anlamına gelir. 2013 Samsung Smart TV'den daha hızlı olduğundan, her zamankinden daha az bekler ve izlemeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Düşünün: Tasarruf edilen tüm saniyeler birbirine eklenir. Televizyonunuz açılırken artık zaman kaybetmek zorunda değilsiniz.

* Asıl uzaktan kumanda resimde gösterilenden farklı olabilir.
  
  

Multi-Link Screen (Quad) özelliğiyle harika çoklu görev

 

Samsung’un Multi-Link Screen özelliği, çoklu ekran görüntüleme sağlayarak eğlence deneyiminizi tamamen yeni bir düzeye taşır. Multi-Link Screen (Quad) özelliği, UHD ekranda dört farklı ekranı aynı anda istediğiniz gibi görüntülemenizi sağlar. Bir başka deyişle bir ekranda canlı televizyon izlerken, diğerinde On TV özelliğine göz atabilirsiniz; kalan iki ekranda da YouTube'dan video klipler izleyebilir ve izlemek için daha fazla içerik arayabilirsiniz. Dört UHD televizyona aynı anda sahip olmanın keyfini yaşayın. 

* Multi-Link Screen deneyimi ülkeye ya da bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
* Özellikler, televizyon modelinin teknik özelliklerine bağlı olarak değişebilir.
  
  

Güncellenen Smart View özelliği televizyonunuzu, cihazlarınızı ve içeriğinizi birbirine bağlar

 

Samsung’un en son Smart View 2.0 uygulaması, tüm içeriğinizin keyfini dilediğiniz gibi çıkarmanızı kolaylaştırır. Ev ağınızı kullanarak, canlı televizyon yayını içeriğini akıllı telefonunuz ya da tabletinize yönlendirebilir ve mobil aygıtlarınızı televizyon uzaktan kumandası olarak kullanabilirsiniz. Smart Hub'ın Multimedya Paneli aracılığıyla akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınızdan Smart TV'deki içeriklerinize de erişebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanımı kolay olduğundan, tüm yapmanız gereken tadını çıkarmaktır. 

* Kurulum, televizyonunuzla mobil aygıtınızın aynı ağda (Erişim Noktası) olmasını gerektirir
* Desteklenen özellik, işletim sistemine ve cihazlara göre değişiklik gösterebilir
  
  

Mobil içeriğinizi geniş bir televizyon ekranında hızlı ve kolay görün

 

Yeni Samsung Smart TV'niz ile, mobil aygıtlarınızdan içeriğin keyfini hızlı ve kolay biçimde daha büyük bir ekranda çıkarabilirsiniz. Samsung’un geliştirilmiş ekran yansıtma teknolojisi, televizyon kaynağını değiştirmeye gerek kalmadan işlemi basitleştirir. Mobil aygıtınızda bildirim panelini açıp, Akıllı Yansıtma simgesini ve televizyonu seçmeniz yeterlidir. Uygulamaların, oyunların ve daha fazlasının keyfini tam boyut televizyonda çıkarmak için tüm yapmanız gereken budur. 

* Ekran Yansıtma özelliği Suriye'de kullanılamaz
  
  

Televizyonunuz için kolay dokunmatik yüzey ve hareket kontrolü

 

Samsung Akıllı Kontrol özelliğiyle daha sezgisel televizyon kullanımı. Dokunmatik yüzeyi kullanarak Smart Hub panellerini çevirebilir ve web sayfalarını aşağı kaydırabilirsiniz. Uzaktan kumandayı yönelterek de, kolayca gezinmek ve metin girmek için ekran imlecini taşımak amacıyla Hareket Kontrolünden yararlanabilirsiniz. Kullanışlı video kontrol tuşları da filmleri, televizyonu ve indirdiğiniz ya da istek üzerine akış yaptığınız diğer içerikleri izlemenize yardımcı olur.
  
  

Futbol Moduyla önemli bir maçın tüm heyecanı

 

Futbol Modu ile salonunuz stadyuma dönüşüyor. Stadyum zemininin gerçek yeşil tonunun keyfini çıkarın, güçlü multi-ssurround ses efekti ile stadyumdaki atmosferi hissedin. Zoom özelliğiyle gizli gerçeği keşfedip, maçın hakeminden daha net kararlar verebilirsiniz.

Ekran boyutu 55"
3D Tv Evet
Smart Evet
Ekran türü Ultra HD
Curved Evet
Dahili uydu alıcı Hayır